Кабмін затвердив ТБ "Українська енергетична біржа" у якості майданчика для продажу електроенергії на аукціонах за двосторонніми договорами

За словами міністра енергетики Ігоря Насалика, в даний час Українська енергетична біржа - це єдиний можливий представник, який має відповідне програмне забезпечення, в тому числі і для проведення аукціонів за двосторонніми договорами, аукціонів з обмеженою ціною.
Таким чином, в КМУ вважають, що запровадження системи електронних аукціонів сприятиме тому, що ціна електроенергії для населення не буде зростати.

За інформацією на сайті ТБ "Українська енергетична біржа":

З моменту офіційної публікації Постанови "Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами та Порядку вибору організаторів аукціонів, уповноважених на організацію та проведення електронних аукціонів з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами" Українська енергетична біржа оприлюднить на своєму сайті порядок та онлайн-механізм отримання доступу до участі в електронних аукціонах та всю відповідну внутрішню документацію.

Учасники ринку електричної енергії мають змогу безкоштовно пройти навчання (теоретичні та практичні заняття в очній та заочній формі в т. ч. і у формі вебінару) роботи в Програмному продукті "Біржова електронна торгова система" у версії "Electric Power". Для проходження навчання та подальшої участі в тестових торгах участі у вебінарі необхідно укласти Договір про навчання. Завірена належним чином відсканована копія Договору та додаток до нього надсилається на електронну адресу: bvl@ueex.com.ua. Графік проведення навчання, тестових торгів та вебінару буде опубліковано додатково. Запрошення до участі у навчальному вебінарі вам буде надіслано на електронні адреси уповноважених представників, що будуть вказані при реєстрації на навчання.

Поділитися

Підписатися на наші оновлення

Знаходьте нас тут

Зв'яжіться з нами