Український «зелений» бізнес має всі шанси розвиватися за зразком китайських гігантів

Під час зустрічі Ален Лі розповів про усі напрями діяльності та секрети успіху компанії.

Зокрема, відзначається суттєвий приріст доходу компанії, який у 2017 р. сягнув майже 93 млрд доларів, а вже у ц. р. очікується понад 100 млрд доларів.

Серед пріоритетів компанії – наукові дослідження та новації. Стабільно високі капіталовкладення у новітні розробки призводять до технологічного прориву. Саме це дозволяє компанії постійно бути у тренді та забезпечувати потреби сучасного суспільства.

Так, у 2007-2017 рр. компанія інвестувала у розробку нових технологій більше 62 млрд доларів. З них у 2017 р. – близько 14 млрд доларів, а це фактично 15 % від річного доходу компанії.

Компанія має 14 дослідницьких центрів, з яких 5 установ займаються інноваціями у сонячній енергетиці. Зареєстровано більше 600 патентів у сфері енергетики.

Зокрема, компанія постачає інвертори із digital-технологією управління сонячними електростанціями, забезпечуючи їхню високу продуктивність та надійність. Це також дозволяє швидше повернути інвестиції, вкладені у проект.

У свою чергу, Сергій Савчук презентував представникам компанії стрімкий розвиток сонячної енергетики в Україні. Так, із 500 МВт потужностей відновлюваної електроенергетики, встановлених за 9 місяців ц.р., більше половини, а саме – 355 МВт, - це СЕС.

Крім цього, в Україні сонячні панелі встановили більше 6 тис. приватних домогосподарств, з яких більше 3 тис. сімей перейшли «чисту» електроенергію у цьому році. Загальний обсяг ринку – більше 6,5 млн домогосподарств.

За підсумками візиту сторони дійшли згоди, що активність та потенціал українського ринку свідчать про можливості не лише широкого використання СЕС, а й виробництва інноваційного обладнання і матеріалів для таких об’єктів, у т.ч. у співпраці з китайським бізнесом.

Прес-служба Держенергоефективності

Поділитися

Підписатися на наші оновлення

Знаходьте нас тут

Зв'яжіться з нами