22 ЕнергоДжерела 22-28 травня 2023

⚡⚡ 22 ЕнергоДжерела від Newfolk Oil&Gas 22-28.05.2023
22_ЕнергоДжерела_22-28.05.2023
Онлайн: https://online.fliphtml5.com/ouprj/ghsz/
Завантаження: https://drive.google.com/file/d/13aexZ6Zx4eMRTLcmjwlSae1ekE83dugq/view?usp=share_link
Відео: https://youtu.be/rxwsfAaY-Yc

--------------------
ДТЕК запустив в роботу нову вітроелектростанцію на півдні України
Компанія ДТЕК запустила в роботу нову вітроелектростанцію в Миколаївській області. Це перша в світі вітроелектростанція, яка будується під час війни.
Перша черга Тилігульської ВЕС, яка розташована лише за 100 км від окупованої росією території в Миколаївській області, вже генерує зелену електроенергію.
19 турбін ВЕС мають встановлену потужність 114 МВт та виробляють до 390 тисяч кВт-год — цього достатньо для забезпечення електрикою 200 000 домогосподарств на рік.
Це – один з перших проєктів, де встановлені турбіни EnVentus потужністю 6 МВт від данського виробника Vestas.
ДТЕК вже заклав фундаменти для встановлення ще 64 турбін ІІ черги будівництва Тилігульської ВЕС.
Будівництво потужності у 500 МВт зробить її найбільшою ВЕС у Східній Європі та додатково забезпечить чистою енергією будинки і підприємства на півдні України, які значною мірою потерпають від перебоїв з електропостачанням через обстріли енергетичної інфраструктури.

Україна і Німеччина запускають проєкт оснащення об’єктів інфраструктури ВДЕ
Україна та Німеччина розпочинають проєкт "Відновлювані джерела енергії для стійкої України – R2U" для українських громад.
Це перший етап реалізації домовленостей, підписаних у Києві міністром енергетики України Германом Галущенком та віце-канцлером ФРН Робертом Габеком для поглиблення Німецько-Українського енергетичного партнерства з акцентом на "зелене" відновлення та відбудову енергетики України, повідомляється у Телеграм-каналі Міненерго.
У межах проєкту буде відібрано до 20 громад, у яких проведуть енергоаудит будівель критичної інфраструктури для подальшого оснащення відновлюваними джерелами енергії. Проєкт розрахований на 18 місяців, його вартість – близько 2 млн євро.

Україна зупинила експорт електроенергії – «Укренерго»
Україна припинила експорт електроенергії до інших країн через необхідність покриття власного споживання, повідомило «Укренерго». Українців закликали до ощадливого споживання електрики ввечері.
Відсутність експорту з України пов’язана з необхідністю покрити внутрішні потреби України у споживанні протягом всієї доби, а також забезпечити резерви на вечірні години максимального споживання.
Компанія закликала українців ощадливо та раціонально споживайте електричну енергію для стабільної роботи енергосистеми у вечірні години, а саме з 19:00 до 22:00.

Також читайте новини нафтогазової галузі України  за цей тиждень

Поділитися

Підписатися на наші оновлення

Знаходьте нас тут

Зв'яжіться з нами