Форум стейкхолдерів зелених змін «ЕКОтрансформація» буде проведено 16 грудня

Форум стейкхолдерів зелених змін «ЕКОтрансформація» відбудеться 16 грудня у м. Києві. Подія проводиться вже вдруге і спрямована на популяризацію кращих зелених проєктів, реалізованих у поточному році, персонального внеску стейкхолдерів в зміну парадигми та командних досягнень.

 «Повернути обличчям підприємства до довкілля - така головна мета проєкту «ЕКОТРАНСФОРМАЦІЯ-2019».

Робити екологічну діяльність прибутковою - це майбутнє. Відновлювати природний потенціал, екосистеми, бути соціально корисною компанією - це  має стати нормою», - зазначає засновник проекту, президент Професійної асоціації екологів України Людмила Циганок. 

І додає: «У нас багатовекторна мета: знайти баланс між якісним довкіллям, здоров’ям і економічним розвитком. Вихід - в об'єднанні людей, свідомих і готових до зміни парадигми хижацького споживання та імплементації вище названих цілей.

Ми прагнемо показати приклади екотрансформації, шляху змін, щоб люди могли побачити наживо, обмінятися досвідом. І ті хто захочуть «скопіювати», зроблять це. Вчити інших лише на тренінгах, не дуже ефективно».

Бути прикладом  - це надихає і мотивує.

Під час форуму лідери екосфери (влада, бізнес, суспільство, наука) окреслять вектори сталого розвитку для бізнесу, кращі експерти роз'яснять, де взяти кошти на модернізацію, як проблеми перетворити в можливості, про шлях України до чистої енергії, про зелені міста. Також буде презентовано кращі реалізовані проекти підприємствами різних сфер та галузей, вручено відзнаки - Еко-оскари.

Участь у форумі за підтвердженою реєстрацією! Увага! Обов'язковий дрес-код (зелена форма одягу або елементи зеленого, як есо style).

Більше - http://ecobusiness.tilda.ws/forum-2019

З питань співпраці: 073-305-8016, event@ecolog-ua.com (Інна Сінєнко)
З питань акредитації преси: (067) 220-25-00 adm@ecolog-ua.com (Мар’яна Фареній)
З питань реклами: (099) 370-4227, (096) 740-3028, sales@ecolog-ua.com (Анна Приступа)
Керівник проєкту: (050) 948-0485, liudmyla@ecolog-ua.com (Людмила Циганок)


Поділитися

Підписатися на наші оновлення

Знаходьте нас тут

Зв'яжіться з нами