Огляд новин енергетики: 28 лютого - 6 березня 2022

10 енерго 1

Слава Україні! Героям Слава!
Друзі, команда Ньюфолк продовжує інформувати вас про оперативні новини нашої галузі. В цьому дайджесті ми зібрали основне, що відбулось за цей тиждень.
Працюємо і перемагаємо на всіх фронтах!
Ми продовжуємо і надалі викладати наші видання у вільний доступ:Онлайн
https://online.fliphtml5.com/ouprj/bkep/#p=1
Завантаження: https://drive.google.com/file/d/1j-MGAIsIrQRAW99AXpM2miOBst_4eOkn/view
Відео:  https://www.youtube.com/watch?v=nj1VifSH7Sw


10 Нафтогазовий_дайджест 28.02-06.03.2022


В ніч з 3 на 4 березня російські війська атакували Запорізьку АЕС. Персонал станції був вимушений зупинити 2 енергоблоки. Наразі на ЗАЕС працює лише один енергоблок під контролем співробітників атомної станції. Інші енергоблоки переведені у безпечний режим та відключені від енергосистеми. Диспетчери впоралися з втратою потужностей і збалансували систему. Графік споживання електроенергії знаходиться в межах норми, без критичних змін. Українські споживачі та Збройні сили України забезпечуються електроенергією. Збережена робота мережі, та підтримується нормативна частота 50 Гц, енергія подається в усі регіони України.

В місцях продовження бойових дій збільшується кількість населених пунктів, де люди залишаються без енергоживлення. Ремонтні роботи розпочинаються одразу, як тільки фахівці можуть проїхати до пошкоджених ліній електропередачі та підстанцій.
Транспортування газу магістральними газогонами відбувається відносно стабільно з урахуванням ситуації. Водночас через обстріли з боку російської армії залишаються відключеними 13 газорозподільних станцій Оператора ГТС України. Без газопостачання знаходяться десятки міст та селищ України з сотнями тисяч споживачів - Ірпінь, Бородянка, Гостомель, Стоянка, Вознесенськ, частина Чернігова, Ізюм, Бражківка, Сиротино, Краснопопівка, Донське, Новотроїцьке, Пристань, Олешки та багато інших на лінії вогню. Критична ситуація у м. Щастя. На межі зупинки газопостачання до м. Торецьк (ГРС Дзержинськ), вже зупинені у зв'язку з обстрілами газорозподільної інфраструктури котельня та хлібозавод.
Сьогодні вночі через потрапляння снаряду було пошкоджено побутову нитку газогону біля м. Северодонецьк, в місті також припинено газопостачання. Атаки на критичну інфраструктуру України продовжуються. Співробітники ОГТСУ за першої нагоди відновлюють подачу газу, там, де це можливо.
ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" продовжує роботу. Через ракетно-бомбові удари російських агресорів втрачено зв'язок із комерційним комунальним підприємством "Маріупольтепломережа" та ТОВ "Брокенергія", що експлуатує ТЕЦ в Охтирці. Питання коригування обсягів постачання газу на ці підприємства буде вирішено до кінця дня. ТЕЦ Новояворівська та Нового Роздолу працюють у звичному режимі. Тепло та гарячу воду мають усі містяни.
Філії "Новороздільські електромережі" та Новояворівські електромережі" працюють та забезпечують електроенергією усіх споживачів.
АТ "Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.
АТ «Укртранснафта» продовжує працювати у штатному режимі.
АТ «Укрспецтрансгаз» працює з дотриманням вимог воєнного стану.
ВАТ “Кіровоградгаз” працює у звичайному режимі.

Поділитися

Підписатися на наші оновлення

Знаходьте нас тут

Зв'яжіться з нами