Огляд новин енергетики: 23-29.03.2020

КОМПАНІЯ ТИЖНЯ: Polenergia Obrót SA планує зайнятися трейдингом електричної енергії в Україні
Це Найбільша польська приватна енергетична компанія. В лютому в Україні було зареєстровано ТОВ «Поленергія Енерджі Україна». Керівником компанії є Назар Бічуя. Статутний капітал ТОВ становить 531,7 тис. грн.
Polenergia Obrót SA спеціалізується на оптовій торгівлі електроенергією і газом. Є учасником Polish Power Exchange (TGE), European Power Exchange (EPEX SPOT), European Energy Exchange (EEX).

ПЕРСПЕКТИВА ТИЖНЯ: В Україні можуть побудувати установку з виробництва водню
Регіональна Газова Компанія (РГК) планує побудувати установку з виробництва водню на одному зі своїх експериментальних полігонів.
Про це повідомив директор зі стратегії розвитку РГК Станіслав Казда в інтерв’ю БізнесЦензор.
У лютому 2020 року РГК приступила до тестового транспортування суміші водню і природного газу на закритих ділянках газорозподільної системи в п’яти областях країни.
За словами Станіслава Казда, на перших порах для тестування мереж буде використовуватися суміш природного газу з воднем в концентраціях від 2% до 100%. В майбутньому планується побудувати установку з виробництва водню на одному з полігонів.

ПОДІЯ ТИЖНЯ: Укренерго проводить випробування обладнання нової ПС 220/500 кВ «Кремінська»
В результаті буде проведено налагоджувальні роботи релейного захисту, розроблено схеми та інструкції з використання обладнання тощо. Випробування проходять відповідно до листа виробника обладнання КРПЕ 220 кВ компанії «Hyosung Corporation».
Будівництво ПС «Кремінська» розпочалося у 2017 році, його вартість складає 1,3 млрд грн. ПС «Кремінська» значно підвищить надійність енергопостачання півночі Луганської області для побутових споживачів та промислових об’єктів Донбаського регіону. Крім цього, вона дозволить синхронізувати систему електропостачання півночі Донбасу, яка нині працює в режимі «острова», з ОЕС України.

Поділитися

Підписатися на наші оновлення

Знаходьте нас тут

Зв'яжіться з нами